top of page

Ne Yapıyoruz. 

#1

 

Fotograf Çekim


 

Talepleriniz doğrultusunda ister stüdyo da ister dış mekanda tarzınıza uygun sınır tanımayan fotoğraf çekimlerini son model SLR makinalarımızla gerçekleştiriyor, gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra en kısa sürede size teslim ediyoruz.

 

Fotoğraf çekimleri, ekibimizin çizgi dışı fotoğrafçısı Tuba Sönmezöz tarafından yapılıyor. Gerekli durumlarda birden fazla kamera ile çalışıp farklı açıları aynı anda yakalıyoruz.

 

#2

 

Video Prodüksyon


Video, günümüzün en önemli pazarlama aracı olarak karşımıza çıkıyor. Zamanın bu kadar değerli olduğu bir dönemde müşteri adaylarının dikkatini çekmenin en pratik yolu sizi anlatan kısa videolar. Markanızı anlatan kısa videoları, sosyal medyada paylaşarak kısa sürede talepleri arttırabilir ve markanızı farklılaştırabilirsiniz.

 

Genç ve dinamik yönetmenimiz Oğuzhan, son teknoloji kameralar ile videolarınızı çekiyor, kurguları hızla tamamlayıp gerekli efektleri ekledikten sonra filmlerinizi size teslim ediyor. 

#3

 

Grafik Tasarım


Hayat devam ettikçe insanoğlunun tanıtım ihtiyacıda devam ediyor. Markanızın tanıtımını yaparken özen göstermeniz gereken konuların başında ise tasarım geliyor. Ama tasarımlarınızı arzu ettiğiniz kalitede, zamanında ve uygun bir bütçe ile üretmek ise kolay değil.

 

Hot Ajans'ı kurarken geçmişte bizim de tasarım konusunda yaşadığımız sıkıntıları müşterilerimizin yaşamasını istemedik. Bu yüzden sizi iyi dinliyor, tasarımlarınızı özenle hazırlıyor ve tam zamanında size teslim ediyoruz. Nasıl kulağa hoş geliyor değil mi?

#4

 

Web Sitesi Tasarımı


Web sitesi günümüzün en basit ve hızlı iletişim aracı. Web siteniz ne kadar başarılı ise kendinizi müşterilerinize ve müşteri adaylarına o kadar iyi anlatıyor ve onların gözünde prestij sağlıyorsunuz. Markanızla ilgili ilk intibayı web siteniz yaratıyor.

 

Peki bir çok alternatif var, sizin için doğru olan hangisi? Ne kadar bütçe ayırmalısınız? Bu ve benzeri soruları bizde uzun süre sorduk ve yaşadığımız tecrübeler ile cevapları öğrendik. Gelin markanız için ihtiyaç duyduğunuz web sitesini, uygun bütçe ve kısa zamanda oluşturmak için birlikte çalışalım.

© 2014 designed by HOT AJANS

bottom of page